پنچرگیری سیار و پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار تهران

اعزام نیروی متخصص پنچرگیری لاستیک، پنچرگیری سیار، پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار، تعویض لاستیک سیار خودرو در سریعترین زمان ممکن، پنچرگیری سیار شمال تهران، پنچرگیری سیار شرق تهران و غرب تهران.

پنچرگیری سیار و پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار تهران

آپاراتی سیار، امداد پنچری، تعمیر و تعویض لاستیک سیار

آپاراتی سیار شرق تهران، امداد پنچری شرق تهران

آپاراتی سیار شرق تهران در تمامی محله های شرق تهران بزرگ کلیه خدمات آپاراتی را در محل به عهده دارد. گرفتن پنچری و تعمیر لاستیک خودرو می تواند جایگزین عالی برای خرید لاستیک نو باشد. چون باعث صرفه جویی قابل توجهی از نظر مالی برای مشتری میشود. خصوصا در مورد تایرهایی که به تازگی خریداری شده است. در صورت نیاز شما می توانید از خدمات تعویض لاستیک سیار و تعمیر لاستیک و آپاراتی سیار گروه پنچروان بهره مند شوید. 

 آپاراتی سیار شمال تهران، امداد پنچری شمال تهران

خدمات آپاراتی سیار شمال و شرق تهران برای تمام کسانی که در مناطق شمال تهران و شرق تهران. از جمله مناطق: آپاراتی در محل و سیار تجریش، آپاراتی در محل، سیار قیطریه، آپاراتی در محل و سیار تهرانپارس، آپاراتی در محل و سیار بلوار ارتش. لاستیک اتومبیلشان دچار پنچری شده باشد فقط با یک تماس قابل دسترسی است.

آیا میتوانم با لاستیک پنچر رانندگی کنم؟

پاسخ این سوال بستگی به نوع پنچری لاستیک خودروی شما دارد. ممکن است بتوانید مسافت خیلی کمی با لاستیک پنچر برانید. ولی اگر راهتان زیاد باشد دچار پارگی تایر از دیواره بغل شده و لاستیک از بین میرود. شما با تماس با تیم پنچروان مشاوره لازم را دریافت می نمایید. که ممکن است در همان محل توسط کادر مجرب ما با تعمیر لاستیک و گرفتن پنچری بتوانید به راه خود ادامه دهید. یا اگر پنچری لاستیک به حدی بود که قابل تعمیر نباشد لاستیک خودرو با زاپاس آن تعویض میشود. تعویض لاستیک سیار خودرو از خدمات شاخص تیم متخصص آپاراتی سیار است.

پنچری سوزنی

در بیشتر مواقع پنچری لاستیک سریع آشکار نمی شود. با گذشت مدت زمان طولانی کم کم متوجه خالی شدن و کم باد شدن لاستیک خودروی خود میشویم. که این نوع پنچری به خاطر سوراخ های ریز در لاستیک خودرو یا دور رینگ به وجود می آید. بر خلاف سوراخ های بزرگ هوا را خیلی آرام خارج می کند. معمولا این سوراخ ها به خاطر رانندگی بر روی اجسام تیز و یا به دلیل افتادن لاستیک حین رانندگی بر روی چاله های خیابان است. 

گاهی اوقات خالی شدن تدریجی باد لاستیک میتواند به دلیل سوپاپ یا همان سوزن والف لاستیک که در مطالب پیشین به طور مفصل توضیح داده شد، باشد. که یا به قدر کافی محکم نیست و یا کثیف شده که در نتیجه باعث خالی شدن آهسته باد میشود. از نشانه های پنچری سوزنی می توان به تغییر در فرمان ( لرزش فرمان و کشیده شدن و انحراف فرمان ) و نهایتا مشکل در هدایت خودرو اشاره کرد. گرفتن پنچری سوزنی از جمله خدمات آپاراتی سیار است.

ران فلت ها ( run-flat )

لاستیک های ران فلت دیواره جانبی ضخیم تر و محکم تری دارند. نکته دیگر در مورد این لاستیکها این است که لاستیک های ران فلت فاق بلند نمی شوند. معمولا فاق آنها همیشه کمتر از چهل میلیمتر است. در صورت پنچر شدن می توان مسافتی در حدود 80 کیلومتر را با آنها طی نمود.

مطلب قابل توجه دیگر اینکه رانندگی با ران فلتی که پنچر شده و باد آن خالی شده، باعث می شود لاستیک فشار زیادی را متحمل شود. در نتیجه لاستیک خراب و غیر قابل تعمیر شود. بنابراین ما به شما تعمیر لاستیک در اسرع وقت را پیشنهاد می کنیم.

 

تشخیص اینکه لاستیک تعمیر می شود یا خیر و تعویض و تعمیر لاستیک سیار و در محل

در هنگام پنچر شدن لاستیک باید سریعا توسط متخصص ارزیابی شود، حتی در مورد لاستیک هایی که سوراخ ریزی دارند. زیرا ممکن است مشکل کوچکی به نظر برسد ولی با اهمیت ندادن به آن دچار مشکلات جدی تری می شوید. از جمله نشتی و پاره شدن که منجر به منحرف شدن خودرو و رویدادهای دیگری که پیرامون آن رخ میدهد.

تشخیص اینکه لاستیک قابل تعمیر است یا خیر، به علت پنچری و اینکه در چه قسمتی از لاستیک سوراخ شده است وابسته است. اگر یک میخ یا پیچ درون لاستیک فرو رفته باشد متخصص لاستیک آن را ارزیابی و تعمیر می کند. اگر پنچری در قسمت دیواره لاستیک باشد، ممکن است نتوان آن را تعمیر کرد و مجبور به تعویض لاستیک شوید. مطمئن باشید تیم متخصص پنچرگیری سیار و پنچرگیری در محل، تعمیر و تعویض لاستیک سیار، آپاراتی سیار پنچروان بهترین راه را به شما پیشنهاد میکنند.

موضوع قابل توجه دیگر این است که روی لاستیک ها هیچ توده یا برجستگی و یا اجسام اضافی که چسبیده شده باشد دیده نمی شود. بنابراین اگر متوجه چنین چیزی شدید حتما آن را بررسی کنید. و هر چند وقت یکبار باید لاستیک ها بررسی شده و سنگ ها و جسم های دیگر که درون آج لاستیک فرو رفته را بیرون بیاورید. بهتر است لاستیک به وسیله مواد شوینده رقیق شده از روغن و گریس و سایر آلودگی ها پاک شود. 

 

آپاراتی سیار
چه لاستیک های پنچری معمولا تعویض می شوند؟

1- قطر سوراخ پنچری بیشتر از 6 میلیمتر باشد.

2- سوراخ پنچری در دیواره جانبی یا کنار لاستیک باشد.

3- بیش از یک سوراخ باعث پنچرشدن شده باشد که فاصله سوراخ ها کمتر از 6 سانتی متر باشد.

اگر پنچری لاستیک شما یکی از موارد بالا باشد، شما مجبور به تعویض لاستیک می شوید. اگر لاستیک زاپاس سالم نیست یا اینکه کلا لاستیک زاپاس نداشته باشید در این صورت باید به فکر خرید لاستیک نو باشید. یکی از خدمات اصلی تیم پنچروان تعویض لاستیک سیار و تعویض لاستیک در محل و تعویض زاپاس سیار و یا تعویض لاستیک درب منزل است.

تعویض لاستیک از داخل رینگ، به صورت حرفه ای و انحصاری توسط متخصصین آپاراتی سیار انجام می شود. شامل در آوردن لاستیک معیوب و جا زدن لاستیک جدید به صورت سیار و درمحل منتخب شما است. در همین حین تعویض والف معیوب و رفع نشتی باد از دور رینگ نیز صورت می گیرد.

آپاراتی سیار و تعویض لاستیک
اندازه فشار باد تایر

همان طور که در بخشهای قبلی به این امر اشاره کردیم. اندازه فشار باد تایر به دو دسته یا درجه اصلی تقسیم میشود. بنابر تغییرات کشورهای سازنده خودرو این دو دسته یا با واحد bar و یا psi اندازه گیری میشود. معیار اصلی آن در تایر عبارت است از :

1- اندازه فاق لاستیک

2- پهنای سایز لاستیک

3- وزن خودرو

4- وزن بار روی خودرو

5- استفاده از تایر در چرخ عقب یا جلوی خودرو

6- میزان سرعت خودرو بر معیار شهر یا جاده

آیا لاستیکی که قبلا تعمیر شده و پنچری آن گرفته شده باشد را می توان دوباره پنچری جدید آن را گرفت و برای بار دوم تعمیر کرد؟

اگر سوراخ جدید پنچری در محل دیگری از لاستیک باشد و قبلا لاستیک شما به نحوه اصولی پنچرگیری شده باشد. ( به نحوی که سوراخ قدیمی لاستیک در هنگام تعمیر بیش از حد گشاد نشده باشد.) بله میتوان دوباره پنچری لاستیک را گرفت.

و اگر از همان محل قبلی لاستیک دوباره پنچر شده باشد، نیاز به بررسی توسط متخصص لاستیک دارد. در خدمات تعمیر لاستیک ما اطمینان داشته باشید که تعمیر لاستیک شما با کیفیت و قیمت مناسب و در اسرع وقت انجام می شود. رضایت شما از خدمات آپاراتی سیار اولویت ماست.

شماره تماس با ما : 09902507290

لاستیک ماشینی که دچار تصادف و حادثه شده یا با یک مانع سخت برخورد داشته قابل تعمیر است؟

موقعی که ماشین یا خودرو دچار تصادف می شود، لاستیک ماشین پارگی زیادی دارد و آج لاستیک یا تکه ای از آن جدا می شود. در این مواقع لاستیک قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. 

تجهیزات مورد استفاده در خدمات آپاراتی سیار و پنچرگیری سیار

 1. استفاده از کمپرسور باد 50 لیتری سایلنت برای فشار هوای مورد نیاز که با آن چرخ ها حتی تایرهای خیلی بزرگ براحتی و با سرعت بالا باد می شود.
 2. استفاده از نخ پنچری یا وصله پنچری درجه یک برند NGCT اورجینال که پس از رفع و تعمیر سوراخ نشتی به لاستیک به صورت اصولی می چسبد. در دراز مدت هم خاصیت چسبندگی خود را از دست نمی دهد.
 3. دستگاه حرفه ای لاستیک لق کن برای جداسازی رینگ از لاستیک، که برای تعویض لاستیک از داخل رینگ بسیار کاربردی و ضروری است.
 4. تایرلیور(tire lever) و یا همان تایلیورهای اورجینال بوکو که برای درآوردن لاستیک و یا تعویض والف مورد نیاز است.
 5. مبدل برق 12 به 220 ولت سیار خودروئی که برای تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز است.
 6. ابزار دستی والف کش، تعویض کننده والف و برای کشیدن سوزن و عیب یابی والف.
 7. دسته بکس فشار قوی برای باز کردن پیچ چرخهایی که از قبل بسیار سفت شده اند.  با ابزار معمولی و آچار چرخ های عادی قابل باز شدن نیستند.
 8. بکس بادی سیار و یا شارژی که برای باز و بست پیچ های چرخ با سرعت بالا به کار می رود. این امر موجب پایین آمدن مدت زمان خدمات ما می شود.
 9. جک های سوسماری سه تنی گردان که برای بالا بردن خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. البته راحتی و ظرافت و سرعت عمل بالا برای انجام خدمات پنچرگیری و آپاراتی سیار را به دنبال دارد. 

نکته: در کلیه مراحل خدمات و عیب یابی و تعمیر لاستیک معیوب و تعویض لاستیک سیار به هیچ عنوان هیچ گونه ابزار از قبیل جک و آچارچرخ و غیره از مشتری درخواست و دریافت نمی گردد. تمامی ابزار و لوازم مصرفی برای انجام کار از صفر تا صد به عهده متخصصی که نزد مشتری حضور یافته تامین می گردد.

آپاراتی سیار شمال و شرق تهران

تکه شدن لاستیک در اثر پنچری

همانطور که در تصویر فوق کاملا مشهود است. به علت پنچر شدن و بر روی لاستیک پنچر زیاد رانندگی کردن و متوجه نشدن راننده از خالی شدن باد تایر، لاستیک بالا دچار تکه شدن و خرابی شده است. به هیچ عنوان قابل تعمیر نیست، فقط باید دور انداخته شود و با تایر نو جایگزین شود. در اینجا حتما باید از تایر زاپاس استفاده شود یا لاستیک جدید تهیه گردد. این خدمت نیز در لیست خدمات آپاراتی سیار قرار دارد.

تعمیر و تعویض لاستیک
 
تصویر لاستیک پاره

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این لاستیک در اثر برخورد با جدول دچار پارگی شدیدی در دیواره جانبی شده این پارگی در حدود طولی به اندازه 4 سانتی متر و عرض تقریبی 15 میلیمتر است. تایر فوق قابل استفاده و یا تعمیر و آپارات نیست، چون که جراحت وارد شده سوراخ نیست و یک پارگی خیلی بزرگ است. در این حالت اگر تعمیر یا آپارات گردد بیشتر از یک ماه کار نمیکند بنابراین در این حالت بهترین راه، تعویض تایر است. البته برای چرخهای عقب خودرو تفاوت چندانی ندارد که یک تایر نو و تایر دیگر کارکرده باشد اما برای چرخهای جلو به این صورت نیست. هر دو لاستیکها باید با همدیگر نو شوند و یا اگر کارکرده باشند بیشتر از 10 الی 20 درصد نباید با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

البته در عکس بالا خوشبختانه فقط لاستیک آسیب دیده و اگر ضربه شدیدتری به آن وارد میشد میتوانست باعث خط و خش، تابیدگی و یا در بدترین حالت ممکن شکستگی و خورد شدن رینگ نیز باشد. در این حالت تایر با در خواست مشتری توسط تیم آپاراتی سیار تعویض می شود.

تنظیم باد سیار یکی از مهمترین مراحل پنچرگیری سیار

تنظیم باد لاستیک خودرو سیار و تنظیم باد درمحل یکی از درخواست هایی است که همواره مشتریان داشته اند و جزء یکی از خدمات آپاراتی سیار و تعمیر لاستیک است. البته در نگهداری خودرو و تایر نیز دارای اهمیت زیادی است. حدود 80 درصد از لاستیک ها در خودروهای مدل بالا دارای والف سنسوردار است. که در صورت کمتر یا بیشتر بودن باد تایرها و به طور کلی تنظیم نبودن باد تایرها در صفحه مانیتور خودرو اخطار و آلارم آن مشاهده می شود. در این حالت با کم و زیاد کردن باد لاستیک ها و در نهایت تنظیم شدن باید به حالت نرمال بازگردد.

تنظیم باد در خودروهایی با والف سنسوردار

البته یک نکته مهم اینکه در نود درصد از خودروها با والف سنسوردار پس از اخطار در زمان پنچر شدن و کم شدن باد لاستیک بعد از رفع پنچری و تنظیم مجدد باد لاستیک این اخطار همچنان در صفحه پشت آمپر خودرو قابل مشاهده است. لذا پس از تنظیم باد دقیق توسط کارشناس یا تعمیرکار تایر تیم آپاراتی سیار، که توسط درجه باد عقربه ای یا دیجیتالی با دقت بالا انجام میگردد. ( وابسته به نوع خودرو )باید مسیری در حدود از 500 متر الی 5 کیلومتر را طی نمود که خطای آلارم در اثر خواندن سنسور والف بر ecu تاثیر بگذارد و پاک شود.

مطلبی دیگر اینکه در برخی از خودروها با والف سنسوردار هیچ نیازی به حرکت کردن برای قطع آلارم پس از تنظیم باد نیست. این خودروها معمولا خودروهای لوکس و لاکچری از قبیل پورشه و یا اتومبیل های مدل بالای آلمانی همانند بنز و دیگر سری این خودروها است. تنظیم باد تایر این گونه اتومبیل ها به صورت درجا و آنی و حتی کم و زیاد شدن باد لاستیک در صفحه مانیتور خودرو و در حالت ساکن بودن خودرو نمایان می گردد. 

تنظیم باد فصلی

کارایی و علت تنظیم باد فصلی

در این بخش به کارایی و دلیل تنظیم باد فصلی میپردازیم. همانطور که میدانید باد داخل چرخ مانند تمامی اجسام پر شده با فشار هوا از ذرات مولکول هوا تشکیل شده است. که نسبت به تغییر دما و سرد شدن و گرم شدن هوا در فصول مختلف سال واکنش انبساطی و انقباضی نشان میدهند. این موضوع از تخصصی ترین مباحث آپاراتی سیار است. تغییرات فصلی به گونه ای هستند که سرد شدن دمای هوای محیط باعث کم شدن فشار باد داخل چرخ میشوند. یا بالعکس گرم شدن دمای هوا باعث زیاد شدن فشار باد چرخ میشوند. 

آپاراتی و پنچرگیری در محل بلوار ارتش

آپاراتی سیار بلوار ارتش در جهت امداد رسانی به عزیزانی که در بلوار ارتش و مناطق اطرافش تایر خودرویشان پنچر شده است قرار گرفته.

در اینجا اگر به یک مثال تقریبی برای این عملکرد اشاره داشته باشیم شایان ذکر است که تجربه و درجه باد دقیق نشان میدهد که برای تایر با سایز قطر 14 اینچ که مانند مثال در هوای گرم تابستان به اندازه 32 درجه psi باد شده باشد در فصل سرمای زمستان به 29 درجه نیز کاهش می یابد. یا اینکه همان تایر با همان سایز رینگ وقتی در زمستان 32 درجه تنظیم شده در گرمای 35 درجه تابستان با افزایش فشار باد مواجه شده و تا 34 درجه اختلاف پیدا می کند. یعنی با گرم شدن هوا فشار باد لاستیک زیاد شده و با سرد شدن کم شده و بالعکس عمل میکند.

آپاراتی سیار شرق تهران

آپاراتی در محل و سیار تجریش

محله تجریش در شمال تهران، از دیگر مناطق تحت پوشش خدمات پنچرگیری و آپاراتی سیار شمال تهران قرار دارد. آپاراتی سیار تجریش برای دسترسی هموطنانی که لاستیک ماشینشان پنچر شده است قرار گرفته است.

صدا دادن تایر در حال حرکت

یکی از هشدارهایی که راننده را در زمان پنچر شدن تایر آگاه میسازد به گوش رسیدن صداهای نامتعارف از قسمت چرخهای اتومبیل است. علت وجود صدا از چرخها به دو دسته اصلی تقسیم میشود. در مورد اول که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت، تایر قابل تعمیر و پنچرگیری است. این مورد در خصوص تایرهایی با فاق بلند است که پس از کم شدن باد آنها صدای اصطکاک تایر بر روی اسفالت خیابان شنیده میشود. در مورد دیگر برای تایرهایی با فاق کوتاه که اغلب پس از پنچر شدن صدا نمیدهند و راننده معمولا متوجه پنچری نمیشود. این تایرها معمولا فاقی بین 30 تا 45 میلیمتر را دارند و زمانی صدای تایر به گوش میرسد که از دیواره معمولا داخلی کاملا پاره شده است و قابل پنچرگیری نیست لذا در این حالت تایر باید تعویض گردد.

خدمات تخصصی آپاراتی در محل و پنچرگیری سیار تایر برای بنز و بی ام دبلیو BMW 

خدمات تخصصی برای رینگ و لاستیک به صورت سیار کلیه خودروها با فاق لاستیک کوتاه و پهنای زیاد از قبیل اتومبیل های وارداتی که شامل بنز، بی ام دبلیو، پورش، آلفارومئو و تمام خودرو با سایز لاستیک های بزرگ از قبیل شاسی بلند های آفرودی در مجموعه آپاراتی سیار با بهترین کیفیت و عیب یابی دقیق و مجهزترین ابزار و لوازم برای سهولت و سرعت انجام خدمات در خدمت مشتریان عزیز.

آپاراتی در محل قیطریه 

از مناطق شمال تهران که دارای خیابانهای پرترددی است. می توان قیطریه و تجریش را نام برد. آپاراتی سیار قیطریه و تجریش زیر نظر گروه آپاراتی سیار شمال تهران آماده خدمت رسانی در امر پنچرگیری و آپاراتی لاستیک اتومبیل ها است.

انحراف در رانندگی در اثر کم یا زیاد بودن باد تایر

در خیلی از مواقع رانندگان شاهد منحرف شدن خودرو و یا به اصطلاح به یک طرف کشیده شدن خودرو هستند. یکی از دلایل مهم انحراف اتومبیل به یک سمت کم بودن باد تایر است. البته که این انحراف صرفا شامل نوسانات برای باد چرخهای جلو می باشد. مد نظر داشته باشید اتومبیل به هر سمتی که منحرف شد باد چرخ همان سمت کم شده است. وقتی که اتومبیل شما دچار چنین حالتی شد می توانید با گروه پنچرگیری سیار تماس بگیرید. متخصصین پنچروان در صورت تمایل شما در محل حاضر می شوند و مشکل کم باد شدن باد لاستیک ها را رفع و با استفاده از درجه باد مخصوص باد لاستیکها را تنظیم میکنند.

اطلاعاتی در مورد برند تایرها

برای خودروهای ایرانی همیشه مقرون به صرفه از نظر اقتصادی استفاده از تایرهای ایرانی است. این تایرها شامل برندهای گوناگونی هستند. با در نظر گرفتن نوع خودرو و سایز تایر قابل استفاده آن و محلی که از نظر خاک و آب و هوا خودرو و تایر مصرفی مورد نیاز است. باید در نظر گرفت که چه لاستیکی برای این خودرو در این منطقه مورد نیاز است.

آپاراتی و پنچرگیری سیار تهرانپارس

نیروهای متخصص پنچرگیری در محدوده شرق تهران در خصوص آپاراتی سیار تهرانپارس، برای پنچرگیری لاستیک ماشین و تعویض لاستیک خودرو قرار گرفته اند. 

آپاراتی سیار شبانه روزی

آپاراتی سیار شبانه روزی، امداد پنچری شبانه روزی

مجموعه هایی نظیر آپاراتی سیار شبانه روزی تهران به دلایل مختلف با بهترین کیفیت و در اسرع وقت پنچری لاستیک خودروی شما را برطرف می کنند. این مرکز با داشتن سابقه 11 ساله موفق خود برای برطرف کردن پنچری لاستیک خودروی شما از صفر تا صد نکات ایمنی و فنی را رعایت می کند. از دیگر ویژگی های این مجموعه که منجر به ارائه خدمات آپاراتی سیار و پنچرگیری سیار ممتاز شده است. عبارت هستند از:

 • استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه
 • دارا بودن تجهیزات و وسایل کامل، مناسب، جدید و سالم: این تجهیزات کیفیت انجام کار را تا حد قابل ملاحظه ای بالا می برند.
 • حضور سریع در محل: وقت شناس بودن و خوش قولی از خصوصیاتی است که همیشه رضایت مشتریان را جلب کرده است.
 • انجام عیب یابی کامل و دقیق
 • ارائه توضیحات کامل و دقیق به مشتری
 • در نظر گرفتن کارمزد منصفانه و به صرفه مطابق با خدمات ارائه شده برای مشتری