پنچرگیری سیار تهران

اعزام نیروی متخصص پنچرگیری سیار لاستیک،پنچرگیری در محل و تعویض لاستیک به صورت سیار، در محل، حتی الامکان در سریعترین زمان ممکن مناطق شمال تهران و شمال شرق تهران و شرق تهران و مرکز شهر و غرب و…

پنچرگیری سیار تهران

خدمات لاستیک سیار، امداد پنچری، تعمیر و تعویض لاستیک سیار

گرفتن پنچری و تعمیر لاستیک خودرو می تواند جایگزین عالی برای خرید لاستیک نو باشد.چون باعث صرفه جویی قابل توجهی از نظر مالی برای مشتری میشود. خصوصا در مورد تایرهایی که به تازگی خریداری شده است.در صورت نیاز شما می توانید از خدمات تعویض لاستیک سیار و تعمیر لاستیک ما بهره مند شوید.

آیا میتوانم با لاستیک پنچر رانندگی کنم؟

پاسخ این سوال بستگی به نوع پنچری لاستیک خودروی شما دارد. ممکن است بتوانید مسافت خیلی کمی با لاستیک پنچر برانید. ولی اگر راهتان زیاد باشد دچار پارگی تایر از دیواره بغل شده و لاستیک از بین میرود. شما با تماس با تیم پنچروان مشاوره لازم را دریافت می نمایید. که ممکن است در همان محل توسط کادر مجرب ما با تعمیر لاستیک و گرفتن پنچری بتوانید به راه خود ادامه دهید. یا اگر پنچری لاستیک به حدی بود که قابل تعمیر نباشد لاستیک خودرو با زاپاس آن تعویض میشود تعویض لاستیک سیار خودرو از خدمات شاخص تیم متخصص ما میباشد.

پنچری سوزنی

در بیشتر مواقع پنچری لاستیک سریع آشکار نمی شود. با گذشت مدت زمان طولانی کم کم متوجه خالی شدن و کم باد شدن لاستیک خودروی خود میشویم.که این نوع پنچری به خاطر سوراخ های ریز در لاستیک خودرو یا دور رینگ به وجود می آید.که بر خلاف سوراخ های بزرگ هوا را خیلی آرام خارج می کند.که معمولا این سوراخ ها به خاطر رانندگی بر روی اجسام تیز و یا به دلیل افتادن لاستیک حین رانندگی بر روی چاله های خیابان است.

گاهی اوقات خالی شدن تدریجی باد لاستیک میتواند به دلیل سوپاپ یا همان سوزن والف لاستیک که در مطالب پیشین به طور مفصل توضیح داده شد، باشد. که یا به قدر کافی محکم نیست و یا کثیف شده که در نتیجه باعث خالی شدن آهسته باد میشود.از نشانه های پنچری سوزنی می توان به تغییر در فرمان ( لرزش فرمان و کشیده شدن و انحراف فرمان ) و نهایتا مشکل در هدایت خودرو اشاره کرد. 

تعمیر لاستیک
ران فلت ها ( run-flat )

لاستیک های ران فلت دیواره جانبی ضخیم تر و محکم تری دارند.نکته دیگر در مورد این لاستیکها این است که لاستیک های ران فلت فاق بلند نمی شوند. معمولا فاق آنها همیشه کمتر از چهل میلیمتر میباشد. در صورت پنچر شدن می توان مسافتی در حدود 80 کیلومتر را با آنها طی نمود.

مطلب قابل توجه دیگر اینکه رانندگی با ران فلتی که پنچر شده و باد آن خالی شده، باعث می شود لاستیک فشار زیادی را متحمل شود. در نتیجه لاستیک خراب و غیر قابل تعمیر شود. بنابراین ما به شما تعمیر لاستیک در اسرع وقت را پیشنهاد می کنیم.

 

تشخیص اینکه لاستیک تعمیر می شود یا خیر

در هنگام پنچر شدن لاستیک باید سریعا توسط متخصص ارزیابی شود، حتی در مورد لاستیک هایی که سوراخ ریزی دارند. زیرا ممکن است مشکل کوچکی به نظر برسد ولی با اهمیت ندادن به آن دچار مشکلات جدی تری می شوید. از جمله نشتی و پاره شدن که منجر به منحرف شدن خودرو و رویدادهای دیگری که پیرامون آن رخ میدهد.

تشخیص اینکه لاستیک قابل تعمیر است یا خیر، به علت پنچری و اینکه در چه قسمتی از لاستیک سوراخ شده است وابسته است.اگر یک میخ یا پیچ درون لاستیک فرو رفته باشد متخصص لاستیک آن را ارزیابی و تعمیر می کند.اگر پنچری در قسمت دیواره لاستیک باشد، ممکن است نتوان آن را تعمیر کرد و مجبور به تعویض لاستیک شوید. مطمئن باشید تیم متخصص پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک سیار، تعمیر لاستیک سیار ما بهترین راه را به شما پیشنهاد میکنند.

موضوع قابل توجه دیگر این است که روی لاستیک ها هیچ توده یا برجستگی و یا اجسام اضافی که چسبیده شده باشد دیده نمی شود. بنابراین اگر متوجه چنین چیزی شدید حتما آن را بررسی کنید. و هر چند وقت یکبار باید لاستیک ها بررسی شده و سنگ ها و جسم های دیگر که درون آج لاستیک فرو رفته را بیرون بیاورید. بهتر است لاستیک به وسیله مواد شوینده رقیق شده از روغن و گریس و سایر آلودگی ها پاک شود. 

 

چه لاستیک های پنچری معمولا تعویض می شوند؟

1- قطر سوراخ پنچری بیشتر از 6 میلیمتر باشد.

2- سوراخ پنچری در دیواره جانبی یا کنار لاستیک باشد.

3- بیش از یک سوراخ باعث پنچرشدن شده باشد که فاصله سوراخ ها کمتر از 6 سانتی متر باشد.

اگر پنچری لاستیک شما یکی از موارد بالا باشد، شما مجبور به تعویض لاستیک می شوید. اگر لاستیک زاپاس سالم نیست یا اینکه کلا لاستیک زاپاس نداشته باشید در این صورت باید به فکر خرید لاستیک نو باشید. یکی از خدمات اصلی تیم پنچروان تعویض لاستیک سیار و تعویض لاستیک در محل و تعویض زاپاس سیار و یا تعویض لاستیک درب منزل میباشد.

تعویض لاستیک از داخل رینگ، به صورت حرفه ای و انحصاری توسط متخصصین ما انجام می شود. شامل در آوردن لاستیک معیوب و جا زدن لاستیک جدید به صورت سیار و درمحل منتخب شما می باشد. در همین حین تعویض والف معیوب و رفع نشتی باد از دور رینگ نیز صورت می گیرد.

تعویض لاستیک سیار
اندازه فشار باد تایر

همان طور که در بخشهای قبلی به این امر اشاره کردیم. اندازه فشار باد تایر به دو دسته یا درجه اصلی تقسیم میشود. بنابر تغییرات کشورهای سازنده خودرو این دو دسته یا با واحد bar و یا psi اندازه گیری میشود. که معیار اصلی آن در تایر عبارت است از :

1- اندازه فاق لاستیک

2- پهنای سایز لاستیک

3- وزن خودرو

4- وزن بار روی خودرو

5- استفاده از تایر در چرخ عقب یا جلوی خودرو

6- میزان سرعت خودرو بر معیار شهر یا جاده

آیا لاستیکی که قبلا تعمیر شده و پنچری آن گرفته شده باشد را می توان دوباره پنچری جدید آن را گرفت و برای بار دوم تعمیر کرد؟

اگر سوراخ جدید پنچری در محل دیگری از لاستیک باشد و قبلا لاستیک شما به نحوه اصولی پنچرگیری شده باشد.( به نحوی که سوراخ قدیمی لاستیک در هنگام تعمیر بیش از حد گشاد نشده باشد.) بله میتوان دوباره پنچری لاستیک را گرفت.

و اگر از همان محل قبلی لاستیک دوباره پنچر شده باشد، نیاز به بررسی توسط متخصص لاستیک دارد. در خدمات تعمیر لاستیک ما اطمینان داشته باشید که تعمیر لاستیک شما با کیفیت و قیمت مناسب و در اسرع وقت انجام می شود.رضایت شما از خدمات اولویت ماست.

شماره تماس با ما : 09902507290

لاستیک ماشینی که دچار تصادف و حادثه شده یا با یک مانع سخت برخورد داشته قابل تعمیر است؟

موقعی که ماشین یا خودرو دچار تصادف می شود، لاستیک ماشین پارگی زیادی دارد و آج لاستیک یا تکه ای از آن جدا می شود.در این مواقع لاستیک قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. 

تجهیزات مورد استفاده در خدمات ما
  1. استفاده از کمپرسور باد 50 لیتری سایلنت برای فشار هوای مورد نیاز که با آن چرخ ها حتی تایرهای خیلی بزرگ براحتی و با سرعت بالا باد می شود.
  2. استفاده از نخ پنچری یا وصله پنچری درجه یک برند NGCT اورجینال که پس از رفع و تعمیر سوراخ نشتی به لاستیک به صورت اصولی می چسبد. در دراز مدت هم خاصیت چسبندگی خود را از دست نمی دهد.
  3. دستگاه حرفه ای لاستیک لق کن برای جداسازی رینگ از لاستیک، که برای تعویض لاستیک از داخل رینگ بسیار کاربردی و ضروری می باشد.
  4. تایرلیور(tire lever) و یا همان تایلیورهای اورجینال بوکو که برای درآوردن لاستیک و یا تعویض والف مورد نیاز میباشد.
  5. مبدل برق 12 به 220 ولت سیار خودروئی که برای تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز است.
  6. ابزار دستی والف کش، تعویض کننده والف و برای کشیدن سوزن و عیب یابی والف.
  7. دسته بکس فشار قوی برای باز کردن پیچ چرخهایی که از قبل بسیار سفت شده اند.  با ابزار معمولی و آچار چرخ های عادی قابل باز شدن نیستند.
  8. بکس بادی سیار و یا شارژی که برای باز و بست پیچ های چرخ با سرعت بالا به کار می رود. این امر موجب پایین آمدن مدت زمان خدمات ما می شود.
  9. جک های سوسماری سه تنی گردان که برای بالا بردن خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. البته راحتی و ظرافت و سرعت عمل بالا برای انجام خدمات را به دنبال دارد. 

نکته: در کلیه مراحل خدمات و عیب یابی و تعمیر لاستیک معیوب و تعویض لاستیک سیار به هیچ عنوان هیچ گونه ابزار از قبیل جک و آچارچرخ و غیره از مشتری درخواست و دریافت نمی گردد. تمامی ابزار و لوازم مصرفی برای انجام کار از صفر تا صد به عهده متخصصی که نزد مشتری حضور یافته تامین می گردد.

پنچرگیری سیار جردن نلسون ماندلا

یکی از مناطق با درخواست بالا در خدمات پنچرگیری سیار خیابان جردن یا همان بلوار آفریقا می باشد. به علت نبود یا کمبود تعمیرگاههای آپاراتی و پنچرگیری، در لیست اصلی خدمات سیار گروه پنچروان قرار دارد. کل این خیابان و مناطق مشرف اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب منطقه، حتی الامکان در سریع ترین زمان ممکن. امدادگران مخصوص پنچری تیم ما آماده خدمت رسانی به کلیه خودروهایی که درخواست خدمات تایر دارند را دارا می باشد. فقط کافیست با شماره تماس داخل سایت برای درخواست سریع و مشاوره تماس حاصل نمایید.

امداد خودرو پنچرگیری، تعمیر و تعویض لاستیک سیار ( امداد پنچری )

امداد خودرو پنچرگیری یا همان امداد پنچری همان طور که می دانید یکی از بخش های مهم در زمینه امداد خودرو است. زیرا از بخش های پرمصرف و با استهلاک بالا، چرخها و رینگ و تایر و لاستیک اتومبیل را میتوان نام برد. لذا گروه پنچروان یک تیم مکانیک تخصصی را برای پنچرگیری اتومبیل و تعمیر لاستیک و تعویض لاستیک سیار تدارک دیده است. این حاصل تجربه چندین ساله ما برای رساندن خدمات درست و صحیح به امدادخواهان گرامی در تهران می باشد.

تعویض لاستیک سیار
تکه شدن لاستیک در اثر پنچری

همانطور که در تصویر فوق کاملا مشهود می باشد.به علت پنچر شدن و بر روی لاستیک پنچر زیاد رانندگی کردن و متوجه نشدن راننده از خالی شدن باد تایر، لاستیک بالا دچار تکه شدن و خرابی شده است. به هیچ عنوان قابل تعمیر نمی باشد و فقط باید دور انداخته شود و با تایر نو جایگزین شود. در اینجا حتما باید از تایر زاپاس استفاده شود یا لاستیک جدید تهیه گردد.

پنچرگیری سیار تجریش پنچری در قیطریه

پنچرگیری سیار تجریش، پنچری در قیطریه جزء اصلی ترین بخش های سطح شهر برای تیم حاضر ما در اسرع وقت می باشد. در بخش شمال تهران بزرگترین منطقه که از محله ها و خیابان های هم جوار بزرگی تشکیل شده است بخش تجریش و حومه آن و قیطریه می باشد. این مکان ها در کوهپایه شمالی تهران قرار دارد و در قسمت غربی این محل خدمات پنچری و آپاراتی کمتری وجود دارد.  همیشه با تماس مشتریان برای خدمات رینگ و لاستیک و تعمیر تایر و تعویض لاستیک سیار در این بخش مواجه بوده ایم. تیم امداد پنچری تجریش و امداد پنچری قیطریه در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تنظیم باد سیار 

تنظیم باد لاستیک خودرو سیار و تنظیم باد درمحل یکی از درخواست هایی است که همواره مشتریان داشته اند و جزء یکی از خدمات تعمیر لاستیک است. البته در نگهداری خودرو و تایر نیز دارای اهمیت زیادی میباشد. حدود 80 درصد از لاستیک ها در خودروهای مدل بالا دارای والف سنسوردار می باشند. که در صورت کمتر یا بیشتر بودن باد تایرها و به طور کلی تنظیم نبودن باد تایرها در صفحه مانیتور خودرو اخطار و آلارم آن مشاهده می شود. در این حالت با کم و زیاد کردن باد لاستیک ها و در نهایت تنظیم شدن باید به حالت نرمال بازگردد.

البته یک نکته مهم اینکه در نود درصد از خودروها با والف سنسوردار پس از اخطار در زمان پنچر شدن و کم شدن باد لاستیک بعد از رفع پنچری و تنظیم مجدد باد لاستیک این اخطار همچنان در صفحه پشت آمپر خودرو قابل مشاهده می باشد.لذا پس از تنظیم باد دقیق توسط کارشناس یا تعمیرکار تایر که توسط درجه باد عقربه ای یا دیجیتالی با دقت بالا انجام میگردد.( وابسته به نوع خودرو )باید مسیری در حدود از 500 متر الی 5 کیلومتر را طی نمود که خطای آلارم در اثر خواندن سنسور والف بر ecu تاثیر بگذارد و پاک شود.

مطلبی دیگر اینکه در برخی از خودروها با والف سنسوردار هیچ نیازی به حرکت کردن برای قطع آلارم پس از تنظیم باد نمیباشد.این خودروها معمولا خودروهای لوکس و لاکچری از قبیل پورشه و یا اتومبیل های مدل بالای آلمانی همانند بنز و دیگر سری این خودروها میباشد. تنظیم باد تایر این گونه اتومبیل ها به صورت درجا و آنی و حتی کم و زیاد شدن باد لاستیک در صفحه مانیتور خودرو و در حالت ساکن بودن خودرو نمایان می گردد. 

تعمیر لاستیک و تعویض لاستیک سیار

تنظیم باد فصلی

کارایی و علت تنظیم باد فصلی

در این بخش به کارایی و دلیل تنظیم باد فصلی میپردازیم. همانطور که میدانید باد داخل چرخ مانند تمامی اجسام پر شده با فشار هوا از ذرات مولکول هوا تشکیل شده است. که نسبت به تغییر دما و سرد شدن و گرم شدن هوا در فصول مختلف سال واکنش انبساطی و انقباضی نشان میدهند. این تغییرات به گونه ای هستند که سرد شدن دمای هوای محیط باعث کم شدن فشار باد داخل چرخ میشوند.یا بالعکس گرم شدن دمای هوا باعث زیاد شدن فشار باد چرخ میشوند. در اینجا اگر به یک مثال تقریبی برای این عملکرد اشاره داشته باشیم شایان ذکر است که تجربه و درجه باد دقیق نشان میدهد که برای تایر با سایز قطر 14 اینچ که مانند مثال در هوای گرم تابستان به اندازه 32 درجه psi باد شده باشد در فصل سرمای زمستان به 29 درجه نیز کاهش می یابد.یا اینکه همان تایر با همان سایز رینگ وقتی در زمستان 32 درجه تنظیم شده در گرمای 35 درجه تابستان با افزایش فشار باد مواجه شده و تا 34 درجه اختلاف پیدا می کند. یعنی با گرم شدن هوا فشار باد لاستیک زیاد شده و با سرد شدن کم شده و بالعکس عمل میکند.