پنچرگیری سیار و پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار تهران

اعزام نیروی متخصص پنچرگیری لاستیک، پنچرگیری سیار، پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار، تعویض لاستیک سیار خودرو در سریعترین زمان ممکن، پنچرگیری سیار شمال تهران، پنچرگیری سیار شرق و غرب تهران و ..

پنچرگیری

پنچرگیری 09902507290

در این بخش مطالبی مهم و آموزشی جهت نگهداری و تعمیر و پنچرگیری و تعویض لاستیک و تایر خودرو، ارائه می دهیم.

نقش چگونگی رانندگی بر سلامت تایر

یک اصل مهم در سلامت تایر خودرو، نحوه رانندگی شما است. نکاتی که برای مدت بیشتری به سالم نگه داشتن تایر کمک می کند و تاثیر زیادی بر افزایش عمر تایر دارد عبارتند از:

 1. پرهیز از سرعت بیش از حد و سنگین کردن خودرو در مسافت های طولانی و ترمزگیری های زیاد و ناگهانی ( زمانی که خودرو به سرعت های بالاتر از حد میرسد، متوجه لرزش لاستیک های خود می شوید. این حالت سایش و گاهی پارگی نامتوازن در لاستیک می گردد. باعث بر همزدن تعادل چرخ های شما می شود.)
 2. اجتناب از رانندگی با لاستیکهای کم باد که باعث افزایش اصطلاک و نیز افزایش مصرف سوخت می گردد.
 3.  رانندگی نکردن با لاستیکهای پر باد، که هم باعث خرابی جلوبندی خودرو و نیز محور عقب می شود و ماشین نرمی خود را از دست می دهد. ( برای بررسی فشار باد لاستیک ها و اطمینان از تنظیم باد لاستیک های خودروی خود، به خصوص بعد از تعویض لاستیک و گرفتن پنچری تایر پنچر شده و نیز قبل از رفتن به سفرهای طولانی. می توانید با گروه پنچروان یا پنچرگیری سیار تهران تماس حاصل بفرمایید.)
 4. توجه به خصوصیات جاده و اشیاء موجود در جاده، که به چه اندازه در سوراخ کردن تایر موثر هستند. چیزهای خطرناکی مانند چاله یا شیشه شکسته است. دیدن این اشیا می تواند سخت باشد و همچنین اجتناب از آنها نیاز به دقت و تمرکز بالا در رانندگی دارد، اما رعایت این موارد در دراز مدت به عمر تایر میافزاید.
پنچرگیری

پنچرگیری شرق تهران به صورت سیار و در محل

پنچرگیری شرق تهران از گروه پنچروان یا پنچرگیری سیار تهران این امکان را فراهم کرده است که در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی که لاستیک خودروی شما پنچر شده باشد. جهت حل مشکل و گرفتن پنچری یا تهیه و تعویض لاستیک در همان مکانی که خودرو قرار دارد حاضر بشوند. گروه پنچروان این اطمینان را به شما میدهد که با مناسبترین قیمت با کیفیترین خدمات را به امدادخواهان عزیز ارائه دهد.

پنچرگیری شرق تهران شامل:

 • پنچرگیری در تهرانپارس
 • پنچرگیری در اتوبان باقری
 • پنچرگیری در مجیدیه
 • پنچرگیری در رسالت و نارمک
 • پنچرگیری در جاده آبعلی و دماوند
 • پنچرگیری در فرجام و الغدیر
 • پنچرگیری در دلاوران و سراج
 • پنچرگیری در هنگام و گلبرگ

 جرا باید از مراکز تخصصی پنچرگیری استفاده کنیم؟

استفاده از مراکز تخصصی و با تجربه پنچرگیری در هنگام پنچر شدن تایر خودرو، چراکه اگر این کار توسط افراد کم تجربه و ناوارد انجام شود ممکن است خساراتی به تایر و خودرو وارد گردد. در عوض اگر درست و اصولی پنچری لاستیک اتومبیل گرفته شود، می توان چندین سال از آن لاستیک استفاده کرد. تمام مراحل تشخیص نشتی باد و گرقتن پنچری و قرار دادن جک در جای درست، نکات ریزی هستند که تنها افراد با تجربه بالا می توانند انجام دهند. خیلی مهم است که قبل از بلند کردن خودرو توسط جک، محل صحیح را پیدا کنید. جای مناسب برای جک که به آنها “نقاط جک” نیز گفته می شود، تقویت شده هستند تا از آسیب دیدن خودرو در هنگام بلند کردن آن جلوگیری شود. در صورت قرار دادن در جای نامناسب، ممکن است خودرو آسیب ببیند یا در حین کار جک جدا شود و شما را در معرض خطر و آسیب قرار دهد. زمانی که با استفاده از جک به آرامی خودرو به اندازه کافی از زمین بلند شد، به طوری که تایر آزادانه حرکت کند. حالا می توان به کار خود ادامه داد.

چه لاستیکی را برای خودروی خود خریداری کنیم؟

در جهت تشخیص لاستیک مناسب برای خودرو، ابتدا باید سایز و اندازه لاستیک را بدانیم. اصولا لاستیک های فابریک خودرو سایز مناسبی دارند و بهترین عملکرد را دارا می باشند. بهتر است لاستیکی را که هم اندازه یا نزدیک به سایز لاستیک فابریک است را برای خودروی خود انتخاب کنیم. تنها کافیست که سایز آن را که روی دیواره لاستیک قرار دارد بخوانیم.