پنچرگیری سیار و پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار تهران

اعزام نیروی متخصص پنچرگیری لاستیک، پنچرگیری سیار، پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار، تعویض لاستیک سیار خودرو در سریعترین زمان ممکن، پنچرگیری سیار شمال تهران، پنچرگیری سیار شرق تهران و غرب تهران.

پنچرگیری

پنچرگیری 09902507290

در این بخش مطالبی مهم و آموزشی جهت نگهداری و تعمیر و پنچرگیری و تعویض لاستیک و تایر خودرو، ارائه می دهیم.

نقش چگونگی رانندگی بر سلامت تایر

یک اصل مهم در سلامت تایر خودرو، نحوه رانندگی شما است. نکاتی که برای مدت بیشتری به سالم نگه داشتن تایر کمک می کند و تاثیر زیادی بر افزایش عمر تایر دارد عبارتند از:

  1. پرهیز از سرعت بیش از حد و سنگین کردن خودرو در مسافت های طولانی و ترمزگیری های زیاد و ناگهانی ( زمانی که خودرو به سرعت های بالاتر از حد میرسد، متوجه لرزش لاستیک های خود می شوید. این حالت سایش و گاهی پارگی نامتوازن در لاستیک می گردد. باعث بر همزدن تعادل چرخ های شما می شود.)
  2. اجتناب از رانندگی با لاستیکهای کم باد که باعث افزایش اصطلاک و نیز افزایش مصرف سوخت می گردد.
  3.  رانندگی نکردن با لاستیکهای پر باد، که هم باعث خرابی جلوبندی خودرو و نیز محور عقب می شود و ماشین نرمی خود را از دست می دهد. ( برای بررسی فشار باد لاستیک ها و اطمینان از تنظیم باد لاستیک های خودروی خود، به خصوص بعد از تعویض لاستیک و گرفتن پنچری تایر پنچر شده و نیز قبل از رفتن به سفرهای طولانی. می توانید با گروه پنچروان یا پنچرگیری سیار تهران تماس حاصل بفرمایید.)
  4. توجه به خصوصیات جاده و اشیاء موجود در جاده، که به چه اندازه در سوراخ کردن تایر موثر هستند. چیزهای خطرناکی مانند چاله یا شیشه شکسته است. دیدن این اشیا می تواند سخت باشد و همچنین اجتناب از آنها نیاز به دقت و تمرکز بالا در رانندگی دارد، اما رعایت این موارد در دراز مدت به عمر تایر میافزاید.
پنچرگیری تایر خودرو

پنچرگیری شرق تهران به صورت سیار و در محل

پنچرگیری شرق تهران از گروه پنچروان این امکان را فراهم کرده است که در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی که لاستیک خودروی شما پنچر شده باشد. جهت حل مشکل و گرفتن پنچری یا تهیه و تعویض لاستیک در همان مکانی که خودرو قرار دارد حاضر بشوند. گروه پنچروان این اطمینان را به شما میدهد که با مناسبترین قیمت با کیفیترین خدمات را به امدادخواهان عزیز ارائه دهد.

پنچرگیری شرق تهران شامل:

پنچرگیری شمال تهران 

اگر به دنبال خدمات پنچرگیری با کیفیت و مطمئن و نیز با مناسبترین قیمت در شمال تهران هستید، گروه پنچرگیری شمال تهران بهترین گزینه است. چراکه متخصصین بلافاصله بعد از تماس امدادخواه در محل حاضر شده و با تجهیزات کامل و دقیقی که به همراه دارند مشکل پنچری لاستیک و یا تعویض و یا هر مشکل دیگری که مربوط به تایر است را به بهترین شکل ممکن رفع می کنند.

پنچرگیری شمال تهران
چه لاستیکی را برای خودروی خود خریداری کنیم؟

در جهت تشخیص لاستیک مناسب برای خودرو، ابتدا باید سایز و اندازه لاستیک را بدانیم. اصولا لاستیک های فابریک خودرو سایز مناسبی دارند و بهترین عملکرد را دارا هستند. بهتر است لاستیکی را که هم اندازه یا نزدیک به سایز لاستیک فابریک است را برای خودروی خود انتخاب کنیم. برای مثال روی دیواره تایرهای خانواده پژوهای تولید ایران معمولا اندازه ها را به این صورت 185/65R/14 مشاهده می کنیم. عدد سه رقمی سمت چپ پهنای تایر است و عدد وسط فاق تایر به میلیمتر را نشان می دهد. عدد سمت راست قطر رینگ به اینچ است.

مهمترین قسمت سایز تایر، اندازه قطر رینگ است

مثال: برای رینگ 18 اینچ بی ام دبلیو نمی توان از لاستیک 17 یا 19 استفاده کرد، اما فاق تایر را می توان کمتر یا زیادتر گرفت. همچنین پهنای تایر را می توان باریکتر و یا پهن تر کرد. هر چه پهنای تایر بیشتر شود فاق آن نیز کوتاه تر می شود. در مواقعی بنا به شرایط نیاز می توان از تایرهای گل ریز چهار فصل و یا گل درشت که در فصل سرما و زمستان توصیه نمی شوند، نیز استفاده نمود.

معمولا تایرها برای فصول مختلف از جمله تابستان و زمستان طراحی شده اند. اما در هر صورت برای شرایط کاربردی رانندگان و خریداران تایر، باید با متخصصین آپاراتی و تایر مشورت نمود. در این صورت می توانید بهترین انتخابی که متناسب با شرایط خودرویتان است را داشته باشید. همچنین تغییر سایز فابریک تایر در جهت زیبایی و حتی برای عملکرد تعادلی خودرو (پهن تر گذاشتن تایر) نیز باید با متخصص، مشاوره انجام گیرد.

 

بررسی انتخاب لاستیک های پهن برای اتومبیل

تایرهای پهن همان قدر که خواص دارند می توانند باعث آسیب به اتومبیل نیز بشوند. در مواقعی لاستیک پهن نامناسب سائیدگی به دیواره داخلی شاسی خودرو و یا قسمت پایین گلگیر اتومبیل پیدا می کند. همچنین در سیستم جلوبندی اتومبیل باعث بروز آسیب و اختلال می گردد. از خواص لاستیک پهن هم می توان گفت که، تایر پهن تعادل و هندلینگ را در سر پیچ ها حدود 30% افزایش می دهد.