پنچرگیری سیار و پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار تهران

اعزام نیروی متخصص پنچرگیری لاستیک، پنچرگیری سیار، پنچرگیری در محل، آپاراتی سیار، تعویض لاستیک سیار خودرو در سریعترین زمان ممکن، پنچرگیری سیار شمال تهران، پنچرگیری سیار شرق تهران و غرب تهران.

پنچرگیری در محل

پنچرگیری در محل و آپاراتی سیار تهران

پنچرگیری در محل را چه زمانی احتیاج دارید؟

پنچرگیری در محل را زمانی که تغییراتی را حین رانندگی در ماشین خود احساس می کنید که نشان دهنده پنچری لاستیک ماشین هستند احتیاج دارید. اگر با لاستیک معیوب به حرکت کردن ادامه دهید، صدمه بیشتری می بیند و ممکن است دیگر امکان درست شدن برای آن وجود نداشته باشد. علاوه بر این، حرکت با لاستیک پنچر بخش های مختلف دیگر ماشین را نیز دچار آسیب دیدگی می کند. بر همین اساس، در صورت مشاهده هر کدام از علامت های پنچر شدن لاستیک، اولین اقدام توقف در نزدیک ترین مکان ایمن و مناسب است.

پس از آن، بلافاصله با یک مرکز امداد لاستیک که از اعتبار کامل برخوردار است تماس بگیرید. به همین دلیل بهتر است همیشه راه های ارتباطی یکی از مراکز معتبر پنچرگیری در محل را به همراه خود داشته باشید.

  پنچرگیری در محل شمال تهران و آپاراتی سیار شمال تهران

یکی از مناطق تحت پوشش و با درخواست بالا در حیطه کاری پنچروان برای خدمات آپاراتی سیار شمال تهران و پنچرگیری در محل شمال تهران است. که می توان از خدمات محله های نیاوران، آپاراتی و پنچرگیری سیار، در محل قیطریه و تجریش، دیباجی، اختیاریه، فرمانیه، آجودانیه، کامرانیه، زعفرانیه، تعویض لاستیک و پنچرگیری سیار و در محل جردن، دولت، شریعتی، دارآباد، آپاراتی و پنچرگیری سیار در محل بلوار ارتش، شهرک نفت را نام برد. همچنین شهرک محلاتی، شهرک لاله، ازگل، مینی سیتی، گلزار، نوبنیاد، پاسداران، پنچرگیری سیار و در محل قلهک و دروس، پل رومی، کلیه شمیرانات، اقدسیه، الهیه، فرشته، اندرزگو را شامل میشود. همچنین دزاشیب، چیذر، بلوار کاوه، دربند، منظریه، جماران، سوهانک را نام برد.

لذا ما در بخش های بالا که نام بردیم برای دسترسی سریع تر به خدمات خودروی شما همواره مستقر هستیم. فقط کافیست با یک تماس از خدمات پنچری سیار و پنچرگیری در محل ما بهره مند گردید.

 پنچرگیری لاستیک ماشین درب منزل، در خیابان و یا پارکینگ

یکی از معمول ترین خدمات آپاراتی سیار و پنچرگیری درمحل و پنچرگیری سیار که در ویدئوی بالا نیز مشاهده می کنید. سوراخ و نشتی باد از قسمت کف لاستیک ( در تایرهای تیوبلس ) است. که با بهره گیری از لوازم مورد نیاز تایر به صورت شفاف در حضور شما عیب یابی می شود. با استفاده از وارنیش یا همان نخ پنچری که دقیقا از جنس خود لاستیک معیوب است. رفع ایراد شده و پس از تنظیم دقیق باد چرخ مجددا تست نهایی شده و بر روی خودرو نصب می گردد.

البته ویدئویی که در بالا می بینید یک کلیپ نسبتا آموزشی است که در مطالب بعدی دقیق تر آنها را توضیح خواهیم داد.

شماره تماس با ما : 09902507290

تفاوت خدمت تعویض زاپاس با پنچرگیری

در چه مواقعی نیاز به پنچرگیری یا تعویض زاپاس برای خودرو است؟

در شرایطی که تایر از قسمت کفه به هر دلیل دچار سوراخ یا نشتی باد که معمولا پیچ یا میخ یا شیئی وارد لاستیک شده باشد. می توان از نخ پنچری استفاده کرد و بعد از تنظیم باد لاستیک به حالت اولیه خود باز میگردد. اما در مواقعی که معمولا راننده متوجه پنچری تایر نمی شود نسبت به فاق لاستیک بین 500 متر تا 7 کیلومتر لاستیک دوام آورده، از دیواره کناری شامل پارگی می گردد. لذا باید رانندگان توجه داشته باشند، که در حین حرکت اگر لرزش یا صدایی از زیر خودرو به گوش رسید. در اولین فرصت ایستاده و از کم باد نبودن یا پنچر نبودن لاستیک اطمینان حاصل نمایند.

( هر چه فاق لاستیک کوتاه تر باشد در حالت پنچر بیشتر دوام می آورد و دیرتر خراب می شود. )

البته تمام این توضیحات شامل استثنا نیز می شوند که در مطالب بعدی پنچرگیری در محل، بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

 تاثیر اندازه فاق لاستیک بر پنچری                                                                                   

اندازه فاق لاستیک در خودروهای سواری معمولا بین 30 تا 75 میلیمتر است. این اندازه فاق دقیقا فاصله لاستیک از کف زمین تا لبه رینگ را نشان میدهد. هر چه این فاق کوتاه تر باشد، با لاستیک پنچر مسافت بیشتری را می توان طی نمود. در خودروهایی که سنسور آلارم فشار باد ندارند یا به هر دلیلی خراب شده یا هشدار نمیدهند. احتمال دیرتر متوجه شدن راننده از پنچر بودن تایر وجود دارد. ولی در خودروهایی که مخصوصا چرخ جلو پنچر شده یا فاق آنها بالای 55 میلیمتر باشد. به حالتی که سمت پنچر شده خودرو به طرف پایین مایل میشود بهتر میتوان متوجه این امر شد. لاستیک با فاق بلند بسیار سریعتر از فاق کوتاه خراب میشود.

رفع نشتی باد از دور رینگ

رفع نشتی باد از دور رینگ از خدمات پنچرگیری در محل

رفع نشتی باد از دور رینگ

درمواقعی برای عیب یابی لاستیک پنچر پس از باز کردن و تست دقیق لاستیک تیوبلس متوجه شده که، هیچ گونه سوراخ و اصطلاحا باد دهی شامل لاستیک معیوب نمی شود.

یکی از دلایلی که در این حالت می توان به آن اشاره کرد که حدود 40 درصد این مواقع را شامل می شود، می توان از نشتی باد خیلی کم از دور رینگ نام برد. که معمولا به اندازه ضعیف یا قویتر بودن این نشتی بین یک هفته تا بیست روز باد لاستیک را کاملا خالی میکند.

در تصویر بالا دقیقا یک نمونه از باد دهی دور رینگ را مشاهده میکنید. در خیلی از موارد پس از حاضر شدن در محل با تایرهایی مواجه میشویم که به گفته مالک حدود هر ده روز پنچر میشود ولی پنچر نیست.!

این بخش یک نمونه از این موارد را به تصویر میکشد که در ویدئو پایین شاهد آن هستیم.

معمولا علت این مدل نشتی درست قرار نگرفتن لاستیک روی رینگ یا وجود جرم یا شیئی و در نهایت تاب داشتن رینگ است. رفع نشتی باد از دور رینگ یکی دیگر از خدمات پنچرگیری در محل است.

کم باد شدن لاستیک اتومبیل حین حرکت

در رانندگی و سیستم مراقبت از خودرو یکی از رویدادهای معمول در اتومبیل پنچری یا کم باد شدن باد لاستیک است. معمولا در چرخهای جلوی اتومبیل وقتی باد هر طرف نسبت به طرف دیگر کمتر باشد فرمان خودرو به همان سمت حائل میشود و اصطلاحا (خودرو به یک طرف میکشد). پس هر گاه خودرو بدون دخالت دست و فرمان به صورت دلخواه به طرفی تمایل به رفتن داشت حتما از سلامت لاستیک همان سمت اطمینان حاصل نمایید. تیم پنچرگیری در محل به شما مشاوره لازم را میدهد.

پنچرگیری در محل
والف ( والو ) valve و سوزن

قبل از زمان تایرهای بدون تیوب والف ها به تیوب چسبیده بودند. با گذشت زمان و پیشرفت علم و به روز شدن فناوری و بهبود تکنولوژی تایر و روی کار آمدن سیستم تیوبلس یا همان تایر بدون تیوب والف ها یک قطعه ی کاملا مجزا و جداگانه در نظر گرفته شد. شامل سه بخش اصلی و دو بخش فرعی است. یکی از بزرگترین دلایل نشتی باد از تایر که معمولا بعد از تست متوجه پنچر نبودن لاستیک میشویم، ایراد همین والف که در تصویر پایین مشاهده میکنید است. سوزن والف که در تصویر پایین با اورینگ قرمز رنگ نشان داده میشود بزرگترین عامل نشتی آن است. در این صورت توسط متخصصین پنچرگیری در محل تشخیص و عیب یابی می گردد.

والف چیست ؟

به قطعه ی استوانه ای شکلی گفته میشود. برای ورود و خروج باد چرخ بر روی رینگ نصب شده و از یک استوانه لاستیکی و سوزن و درپوش پیچی تشکیل میشود. معمولا عمر مفید این قطعه بین دو تا سه سال بر روی رینگ است. به دو دسته کلی والف سنسور دار و والف ساده تقسیم میشود. البته این مدل صرفا برای تایرهای تیوبلس است و والف لاستیک های تیوب دار به طور مستقیم و یکسره بر روی تیوب نصب شده است و قابل تعویض نیست.

والو والف

 پنچرگیری در محل شرق تهران و آپاراتی سیار شرق تهران 

از زمان ایجاد ناوگان حمل و نقل و لازمه وجود خدمات خودرویی به یکی از اصنافی که همواره رانندگان خودرو نیازمند آن بوده اند. صنف آپاراتی و لاستیک فروشی بوده است. لذا به خدماتی که در مورد تایر است از قدیم الایام آپاراتی میگویند. البته که خود کلمه آپاراتی برگرفته عامیانه از واژه آپارات است که به ترمیم و تعمیر پارگی یا سوراخ دیواره و فاق لاستیک میگویند. با گذشت زمان به کسب و کار و اماکنی که خدمات پنچری انجام میدهند آپاراتی میگویند.

یکی از مناطقی که در این امر دارای تقاضای نسبتا زیادی است، شرق تهران است. خدمات آپاراتی سیار شرق تهران و پنچرگیری در محل، پنچرگیری سیار شرق تهران ما در این محله ها شایان ذکر است. شامل آپاراتی و پنچرگیری سیار در محل تهرانپارس، حکیمیه، باقری، نارمک، رسالت، شهید کرد، مجیدیه، سبلان، دماوند، نیرودریایی است. امام علی، زین الدین، هنگام، اوقاف، استقلال، ریحانی، میدان ملت، میدان سرباز، وفامنش، هروی، مبارک آباد، حسین آباد، شیان، آپاراتی و پنچرگیری سیار در محل لویزان، و غیره نیز است.

 

آپاراتی سیار و پنچرگیری در محل تهرانپارس

آپاراتی و پنچرگیری سیار تهرانپارس از مهمترین مناطق و محله های تحت پوشش خدمات سیار گروه پنچرگیری در محل شرق تهران است. به صورتی که تمامی خیابانها و اتوبانها، میادین و محله های زیربط در شرق تهران که شامل خیابان حجربن عدی و فلکه های چهارگانه تهرانپارس است، را پوشش می دهد.

آپاراتی سیار و پنچرگیری در محل بلوار ارتش

پنچرگیری در محل بلوار ارتش و پنچرگیری سیار بلوار ارتش در منطقه دلخواه شما. در شهرک لاله، شهرک کوثر، محله سوهانک و شهرک محلاتی، محله ازگل یا همان چهارراه مینی سیتی سابق، بلوار نیروزمینی، محله اراج و خود میدان ارتش به سمت شمال شرق منطقه، شهرک نفت، شهرک ابوذر، خیابان لاوان به صورت تخصصی و سیار در سبد خدمات امداد پنچری، پنچرگیری در محل شمال تهران قرار گرفت.

 

پنچرگیری در محل تهران
آسیب های تایر

همیشه در بخش جازدن و نگهداری و تعمیر رینگ و لاستیک، شاهد مغایرت ها و ایرادهای فنی که به صورت اشتباه در آپاراتی ها و تعمیرگاههایی که خدمات پنچرگیری انجام می دهند بوده ایم. یکی از این مشکلات فنی که متاسفانه در تعداد زیادی از آپاراتی ها به صورت غلط جا افتاده، مالیدن روغن گریس در بین لبه رینگ و لاستیک است. معمولا این روغن را برای آبندی و رفع نشتی باد، به دور رینگ از داخل میمالند. در این بخش ما به شما می آموزیم که چرا این امر کاملا اشتباه و غلط است.

همانطور که میدانید در انواع اتومبیل های صفر کیلومتر، چه سواری یا شاسی بلند و حتی خودروهای کامیون باری و سنگین وزن. بدون دستکاری و یا هر گونه تغییر وضعیت که مطابق استاندارد های جهانی تمامی قطعات آنها طراحی و ساخته شده اند. بعد از خروج از خط تولید کارخانه خود هیچ گونه مواد چه مایع و چه جامد و یا هر گونه ماده اضافه دیگری در قسمت رینگ و یا لاستیک و فاصله بین این دو وجود ندارد.

 

یکی از عوامل نشتی باد از دور رینگ

روغن گریس و روغن های دیگر مانند والوالین و غیره شاید برای کوتاه مدت جلوی نشتی باد را بگیرند. ولی پس از گذشت زمانی نه چندان زیاد و در دراز مدت این روغن های سفت مانند تبدیل به اجرام و زایده های تکه تکه سیاه رنگ میشوند. خود عامل اصلی آب بندی نشدن و نشتی باد از بین رینگ و لاستیک می گردند. در مطلب بعدی پنچرگیری در محل شرح خواهیم داد که بهترین راه رفع نشتی و جرم زدایی دور رینگ چیست.

 امداد خودرو پنچری شبانه روزی

خدمات سیار پنچرگیری در محل و امداد خودرو پنچری تیم ما بنا به درخواست مشتریان و مشترکین محترم. شامل امداد شبانه روزی در کلیه نقاط شهر نسبت به نیاز امداد خواهان برای پنچرگیری و کلیه امور تایر فراهم شده است. لذا میتوانید با شماره تماس داخل سایت برای استفاده از خدمات شبانه روزی تایر بهره مند شوید.

تفاوت بین پنچری چرخ عقب با چرخ جلوی اتومبیل

پنچری چرخ عقب با جلو به اندازه چشم گیری با هم متفاوت است. چه از نظر اخطار و آلارم و هشدار و چه از نظر حتی پنچرگیری.! در هنگام کم باد شدن و یا خالی کردن باد چرخ جلو خودروی در حال حرکت به یک سمت منحرف می گردد. این انحراف به طوری رخ می دهد که هر سمت خودرو که باد چرخ آن کمتر باشد. ناخودآگاه اتومبیل به همان سمت کم باد انحراف پیدا میکند و تا قبل از خالی شدن کامل باد چرخ راننده متوجه اختلال در سیستم تایر جلو میگردد.

امداد تایر لویزان و پنچری، پنچرگیری در محل لویزان

امداد تایر و آپاراتی سیار لویزان، در تمام مناطق لویزان، شیان، حسین آباد جعفریان، شعبانلو و حتی در بوستان جنگلی لویزان. همه امور مربوط به تایر و پنچری و تهیه و تعویض لاستیک برای کلیه خودروها در ضرورت های پنچرگیری در محل و آپاراتی سیار شمال تهران (پنچروان) قرار دارد.

پنچرگیری در محل شمال و شرق تهران